Wydarzenia z życia szkoły, konkursy, apele, wycieczki ...

Aktualności

Relacje z zawodów, wyniki meczów, konkurs na sportowca roku ...

Sport

Stokrotki, Krasnale, Biedronki, Słoneczka - najmłodsi uczniowie ...

Oddziały przedszkolne

easter1

Rostrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas V i VI 

Kolejna edycja konkursu wielkanocnego zakończyła się kolorową wystawą na łączniku szkoły, którą oglądali i podziwiali wszyscy zainteresowani. Na ekspozycji swoje prace prezentowali uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. W konkursie na najpiękniejsza pisankę udział brali uczniowie z klas szóstych. Młodzi artyści z klas piątych wykonali przepiękne stroiki, które również były pracami konkursowymi.

W tym roku za swoją wielkanocną twórczość zostały wyróżnione następujące osoby:

KLASY PIĄTE – STROIKI

V A: Maciej Wawrzyński, Marcin Kędziora, Marcel Lisiewicz, Julia Majewska, Dominik Dąbrowski, Eryk Brychcy, Wiktoria Kacperek, Ewa Morawietz, Eliza Krzemińska, Rozalia Rysman, Julia Karman, Nikola Rychlińska, Beata Krajewska, Wiktoria Tuzik

V B: Amelia Kaczmarek, Kaja Pajcz, Martyna Wawrzynowicz, Dawid Wita, Tatiana Maligłówka, Nikodem Sobieszek, Maciej Lisiewicz, Piotr Szczeciński, Marcel Krauze, Julia Tyszkiewicz, Natalia Matysiak, Klaudia Tomys, Samanta Sołtan

V C: Klaudia Litus, Ewelina Gorgiel, Wiktoria Pawłowicz, Wiktoria Snopek, Cyprian Fedorowicz, Krystian Rubin, Martyna Gumienna, Wiktoria Konopacka, Mateusz Dominiak, Paulina Przymuszała, Wanesa Woźniak, Patryk Molzahn

KLASY SZÓSTE – PISANKA

VI A: Urszula Adamska, Dawid Pera, Mateusz Żok, Ksawery Domin, Oskar Przymuszała, Ola Reiner, Klaudia Stolarczyk, Daria Biernat, Adam Pietruszyński, Julia Pospiech, Wiktoria Kaczmarek, Maurycy Oleszak, Klaudia Paron

VI B: Marta Tatarska, Hania Radom, Julia Chudzik, Wiktoria Michalska

Gratulacje ! Nagrody zostaną rozdane na najbliższym apelu.

Dziękujemy sponsorowi – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za fundusze przeznaczone na zakup nagród. Wiosenne podziękowania dla wszystkich uczniów, których wielkanocne prace ozdabiają naszą szkołę.

Szczere podziękowania  dla obsługi za techniczną pomoc przy organizowaniu wystawy.

Naszych uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych!

Pogodnych Świąt!

Elżbieta Janik

Elżbieta Pietek

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły