Wydarzenia z życia szkoły, konkursy, apele, wycieczki, imprezy klasowe...

Aktualności

Relacje z zawodów, wyniki meczów, konkurs na sportowca roku ...

Sport

Stokrotki, Krasnale, Biedronki, Słoneczka - najmłodsi uczniowie ...

Oddziały przedszkolne

praca14 lutego uczniowie klas VI: Wiktoria Kaczmarek, Dominika Karacz i Karol Brudło uczestniczyli w debacie „Warto angażować się w samorząd lokalny” w ramach projektu „Lubuska Akademia Debat Szkolnych” prowadzonego przez Fundację Rozwoju Demokracji lokalnej Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 6 w Świebodzinie.

Uczestniczyli w niej również uczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Trzebiszewie i szkół świebodzińskich. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: radny województwa lubuskiego Zbigniew Kołodziej, przewodniczący Rady Miejskiej w Świebodzinie Tomasz Olesiak oraz dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 6 w Świebodzinie Grażyna Chmielewska.

Uczniowie brali udział w warsztatach, podczas których w zespołach przygotowali argumenty do dyskusji, popierające lub odrzucające tezę. Wykorzystali je podczas debaty, którą podsumowali goście i organizatorzy: dyrektorka FRDL Iwona Szablewska oraz koordynator projektu Sylwia Świderska.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły