sportbaner2

25 września 2018 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu zielonogórskiego za rok szkolny 2017/2018 w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży.
W klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci (kl. IV - VI) nasza szkoła zajęła III miejsce, a w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. VII i klasy gimnazjalne) nasi uczniowie uplasowali się na II miejscu. W obu kategoriach zwyciężyła SP 3 Sulechów. W Igrzyskach Dzieci sklasyfikowano 14, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 10 szkół. Dyplomy i puchary z rąk starosty zielonogórskiego Dariusza Wróblewskiego w imieniu dzieci i nauczycieli kargowskich szkół odebrali nauczyciel wf. Jerzy Radkiewicz i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Zbigniew Michalski.
W klasyfikacji wojewódzkiej prowadzonej przez Szkolny Związek Sportowy nasze szkoły zajęły IX m w klasyfikacji Igrzysk Dzieci i XIX m w klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej.        

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Aktualności