W maju w klasach I - III został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „Czyste wody - zdrowe ryby”.  Jego tematyką była ochrona środowiska naturalnego, czystość naszych wód oraz ochrona rybostanu.

Wzięli w nim udział wszyscy chętni uczniowie, którzy mogli liczyć na radę i pomoc swoich pań wychowawczyń. Wyniki okazały się zaskakujące. W tym roku szkolnym prace były szczególnie ciekawe i atrakcyjnie wykonane.
Nagrody zostały wręczone 6 czerwca 2017 r. na EKO-festynie. Wyróżnienia dzieci otrzymają na kolejnym apelu szkolnym. Sponsorzy nagród to Rada Rodziców oraz sklep zoologiczno-wędkarski Rybka, którego właścicielem jest p. Mariusz Owczarek. Bardzo dziękujemy!

Nagrodzeni uczniowie:
I miejsce
Wojtek Kaiser I a, Jeremi Nowicki II c, Hania Cicha III a

II miejsce
Zosia Curzydło II b, Wiktoria Szkopiak III b, Julia Toś III d

III miejsce
Piotr Boguszewski II c, Ola Sulek II d, Natalia Olczyk II a, Maja Molzahn III c

Wyróżnienia:
Roksana Wojda I a, Michał Gumienny III c, Bartek Kluj II d, Dominik Kozak II a, Roksana Pokorska II a, Marta Grześkowiak III b, Dominik Tomys II b, Bartek Waligóra II d, Marcin Merda III c, Dominik Ptak III c, Wiktoria Matysiak III b, Maja Matysik III b, Julia Wojda III a, Dominika Lisiewicz III a, Weronika Stuhl II a, Nadia Szukalska II d, Lena Książek II d, Ola Sewohl II c, Kuba Wojtkowiak II c, Marcin Karczewski II c.

Gratulacje! Organizator konkursu Maria Małycha

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły