12 czerwca 2017 r. w klasie II b odbyło się „Święto Rodzinki”, na które licznie przybyli rodzice. Uroczystość rozpoczęła się pokazem eko-mody.

Dzieci zaprezentowały mało kosztowne, łatwe w wykonaniu, oryginalne stroje, wykonane z materiałów odpadowych. Następnie wystąpiły w przedstawieniu „Czerwony Kapturek”. Mali aktorzy wypadli świetnie, a spektakl wszystkim widzom bardzo się podobał. Po przedstawieniu uczniowie zaśpiewali dla swoich rodziców piosenkę „Moja wesoła rodzinka” i wręczyli im laurki. Potem odbyły się różne konkursy dla dzieci i ich rodziców. Atrakcji nie brakowało! Wszyscy wspaniale się bawili!

ekomoda4

ekomoda1    ekomoda2

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły