Pogoda nie dopisała w ostatnim dniu roku szkolnego 2016/2017. Po nocnej burzy ochłodziło się i deszcz zmusił nas do zorganizowania uroczystego apelu w sali gimnastycznej. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, przewodnicząca Rady Rodziców pani Elżbieta Moder-Żukowska,ksiądz proboszcz Marek Pietkiewicz oraz licznie zgromadzeni Rodzice.

Wyróżniający się w wielu dziedzinach uczniowie klas IV - VI odebrali Nagrody Burmistrza, natomiast uczniowie klas I - VI osiągający najwyższe wyniki w nauce otrzymali z rąk dyrektora Zbigniewa Michalskiego i wychowawców świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Ten rok szkolny był wyjątkowy, ponieważ wskutek reformy oświaty uczniowie klasy szóstej nie pisali kwietniowego sprawdzianu i nie ukończyli szkoły, tylko otrzymali promocję do klasy siódmej.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom. Wszystkim zyczymy wspaniałych wakacji!

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły