Uczniowie klas I - VII oraz klas II i III gimnazjum rozpoczęli rok szkolny 2017/2018 jako jedna społeczność szkolna. Podczas uroczystości, która odbyła się w hali sportowej przy budynku dawnego gimnazjum, pan dyrektor Zbigniew Michalski powitał pana burmistrza Jerzego Fabisia, panią wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Barbarę Dębicką, panią przewodniczącą Rady Rodziców w klasach 0 - VII Elżbietę Moder-Żukowską, panią przewodniczącą Rady Rodziców w klasach gimnazjalnych Ewę Radom, rodziców, nauczycieli i uczniów.

Przedstawił czekające nas w ciągu najbliższych miesięcy zmiany. W wyniku reformy oświaty w roku szkolnym 2017/2018 w szkole podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi i w przedszkolu, czyli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kargowej uczyć się będzie 707 dzieci pod opieką 60 nauczycieli i 26 pracowników. I pan dyrektor, i zaproszeni goście życzyli życzyli uczniom i ich opiekunom spokojnego i pełnego sukcesów roku szkolnego.

i3

i2

inauguracja1

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły