W czerwcu minionego roku szkolnego podjęliśmy liczne działania na rzecz ochrony środowiska. Jednym z nich była zbiórka makulatury i elektrozłomu. Za zebrane i sprzedane surowce otrzymaliśmy 640 zł.

W czwartek 19 października 2017 r. w godz. 15:00 - 16:00 i w piątek 20 października 2017 r. w godz. 7:30 - 8:30 pragniemy powtórzyć tę akcję.

Na terenie szkoły przy ulicy Kościelnej odbędzie się kolejna zbiórka makulatury i ZSEE. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży surowców zostaną przeznaczone na wyposażenie szkolnego ogródka dydaktycznego. Każdy uczeń, który dostarczy surowce, otrzyma pozytywną uwagę.

Zapraszamy do udziału w zbiórce uczniów i rodziców.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły