W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Po wprowadzeniu sztandaru pan dyrektor Zbigniew Michalski powitał gości oraz podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tej inwestycji. Podkreślił szczególne zaangażowanie władz gminy, bez których nie byłoby tak wspaniałych efektów. Gospodarz gminy przeznaczył na remont 30-letniej sali gimnastycznej 150 tysięcy złotych. Następnie głos zabrali przybyli goście, życząc bezpiecznego korzystania z sali oraz osiągania wyników sportowych na wysokim poziomie. Wręczyli uczniom zestawy pięknych piłek sportowych.

Doniosłym elementem uroczystości było przecięcie okolicznościowej wstęgi. Po wyprowadzeniu sztandaru wszyscy obecni zostali zaproszeni na część artystyczno-sportową w wykonaniu członków Samorządu Uczniowskiego, uczennic klasy III d oraz członkiń szkolnego koła akrobatycznego. Uroczystość oraz program artystyczny ,,W zdrowym ciele - zdrowy duch..." przygotowała opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Monika Milczyńska przy współpracy pani Mai Wasilewskiej. Pokaz akrobatyczny opracowała nauczycielka wychowania fizycznego pani Grażyna Omieczyńska. Mamy nadzieję, że wyremontowana sala gimnastyczna zadowoli wszystkich, a najbardziej oczywiście uczniów, którzy jeszcze chętniej będą uczestniczyć w lekcjach wychowania fizycznego i zajęciach pozalekcyjnych.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły