prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

23 października 2017 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji XVII Dnia Papieskiego, którego hasło to „Idźmy naprzód z nadzieją”. Uczniowie z klasy V a pod kierunkiem państwa Mirosławy i Andrzeja Kamińskich przygotowali  krótki program słowno-muzyczny połączony z prezentacją multimedialną.

Montaż nawiązywał nie tylko do hasła XVII Dnia Papieskiego, ale także do 100 rocznicy objawień w Fatimie oraz 300. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Program zakończyła znana i lubiana piosenka o Janie Pawle II pt. „Lolek”.  Następnie został podsumowany konkurs religijny „Korony dla Maryi”:

I miejsce – Malwina Semkło kl. IV d

II miejsce – Krzysztof Zepke kl. IV d

III miejsce –  Maja Matysik kl. IV b

IV miejsce –  Julia Toś kl. IV d

Wyróżnienia otrzymali:

Magdalena Grzelecka – kl. IV b

Wiktoria Sławna – kl. IV c

Maksymilian Michalski – kl. IV d

Marta Grześkowiak – kl. IV b

Weronika Kaim – kl. IV b

Piotr Owczarek – kl. IV b

Alicja Boguszewska – kl. IV b

Nikola Sakowicz – kl. 4 c

Nagrody i wyróżnienia wręczył pan dyrektor Zbigniew Michalski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.  Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać na łączniku.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły