prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

W naszej szkole działa Szkolne Koło Wolontariatu. Opiekę nad nim sprawują: pani Małgorzata Malicka-Kurzak oraz pan Andrzej Kamiński. W tym roku szkolnym członkowie SKW przeprowadzili dwie akcje charytatywne: "Pola Nadziei" i "Kup pan szczotkę".

Efektem było sprzedanie 500 sztuk żonkili oraz zebranie 110 szczoteczek  i 80 tubek pasty do zębów. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży cebulek są przeznaczone dla hospicjum w Zielonej Górze. Natomiast szczoteczki i pasty trafią do dzieci na misjach, m. in. w Afryce, gdzie brakuje podstawowych środków  czystości. Dziękujemy bardzo za liczny udział i liczymy na więcej. Chętnych zapraszamy do współpracy. Zapisy u opiekunów.

brush1

brush2

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły