Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uczniowie do szkoły przybyli z pluszowymi przyjaciółmi. Na korytarzach było kolorowo, słodko i ,,misiowo”. Program imprezy szkolnej obejmował:

- czytanie bajek o misiach (starsi koledzy czytali młodszym),

- gazetki z pracami plastycznymi "Nasz przyjaciel miś” klas I – III,

- duże sylwety misia w wykonaniu klas IV – VI,

- zabawa ,,Nakarm misia” oraz tańce z misiami na przerwach,

- zdjęcia z olbrzymim misiem Puchatkiem,

- misiowa dyskoteka dla klas I – III. 

Nie zabrakło również w tym roku pysznych bułeczek z miodem serwowanych przez Radę Rodziców. Ten dzień był nie tylko okazją do świetnej zabawy, lecz służył także do promocji czytelnictwa. Misiową imprezę przygotowały panie Beata Kozubska i Maja Wasilewska oraz Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Moniki Milczyńskiej przy współpracy Rady Rodziców.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły