prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uczniowie do szkoły przybyli z pluszowymi przyjaciółmi. Na korytarzach było kolorowo, słodko i ,,misiowo”. Program imprezy szkolnej obejmował:

- czytanie bajek o misiach (starsi koledzy czytali młodszym),

- gazetki z pracami plastycznymi "Nasz przyjaciel miś” klas I – III,

- duże sylwety misia w wykonaniu klas IV – VI,

- zabawa ,,Nakarm misia” oraz tańce z misiami na przerwach,

- zdjęcia z olbrzymim misiem Puchatkiem,

- misiowa dyskoteka dla klas I – III. 

Nie zabrakło również w tym roku pysznych bułeczek z miodem serwowanych przez Radę Rodziców. Ten dzień był nie tylko okazją do świetnej zabawy, lecz służył także do promocji czytelnictwa. Misiową imprezę przygotowały panie Beata Kozubska i Maja Wasilewska oraz Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Moniki Milczyńskiej przy współpracy Rady Rodziców.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły