W piątek 24.11.2017 roku w godzinach popołudniowych na parterze budynku C odbyła się po raz pierwszy Misiowa Dyskoteka dla klas młodszych. O kolorowy wystrój pełen baloników i serpentyn zadbały dzieci z klas III c i III d.

Specjalnie przygotowane na tę okazję skoczne, wesołe utwory odtwarzał pan Rafał Urbanowicz, który zawsze chętnie służy pomocą. Serdecznie dziękujemy za czuwanie nad bezpieczeństwem zabawy mamom uczniów  z klasy III c i III d, paniom: Anecie Galusik, Monice Pokorskiej, Justynie Kluj, Joannie Pemperze, Aldonie Chudzik, Izabeli Juchno oraz Hannie Czulak. Dzieci wspaniale się bawiły, chętnie uczestniczyły w układach tanecznych prowadzonych przez panią Maję Wasilewską, wesoło wirowały w pociągu z panią Moniką Nowicką i skakały do samego sufitu z panią Beatą Kozubską. Dziewczynki z klasy III d: Martynka Nowak, Maja Pacyna, Lena Książek, Paulinka Smyk, Lena Chudzik oraz Nadia Szukalska przygotowały energiczny występ taneczny z kolorowymi pomponami, który na bis wykonywały jeszcze kilka razy. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za mile spędzony czas, uśmiech i życzliwość! 

Organizatorki

Beata Kozubska i Maja Wasilewska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły