W czwartek 30 listopada uczniowie klasy III c Marcin Karczewski i Krystian Nowak uczestniczyli w konkursie szkół Regionu Kozła w Kopanicy pod hasłem "Bezpiecznie w drodze do szkoły".

Zadania dotyczyły poruszania się po drogach, rozpoznawaniu podstawowych znaków, znajomości numerów służb zajmujących sie bezpieczeństwem. Ich rozwiązanie nie sprawiło trudności naszym uczestnikom, ale niektóre z nich wykonywane były na czas i to zadecydowało o tym, że po dogrywce z Kopanicą zdobyliśmy czwarte miejsce. Do konkursu uczniowie przygotowywali się pod opieką pani Beaty Kozubskiej.

bzp1

bzp2

bzp3

bzp4

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły