nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 323 gości oraz 0 użytkowników.

W listopadzie dzieci z klas I – III licznie wzięły udział w konkursie plastycznym o tematyce jesiennej. Wyróżnione prace można było podziwiać na tablicach na parterze c.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłowości i bardzo dziękujemy za udział w zabawie. Pamiętajmy, że drobna pomoc, inspiracja rodziców i rodzeństwa jest jak najbardziej mile widziana, nie powinna jednak zdominować pracy dziecka. Mamy nadzieję, że czas spędzony na wykonywaniu zadania  upłynął w radosnej atmosferze. Wyłonienie zwycięzców na poszczególnych poziomach nie było łatwe. Uwagę zwracano na technikę wykonania, kreatywność, staranność, estetykę oraz przede wszystkim zgodność z tematyką konkursową.

Na poziomie klas I-II zwyciężyli:

I miejsce – Hubert Pietruszyński

II miejsce – Maksymilian Maj

III miejsce – Adam Sobieszek

Wyróżnienia (kolejność przypadkowa): Oliwier Grelak, Nina Szepelawa, Witold Jęsiek, Dominik Królewicz, Iga Krzystek, Michał Wieland, Adrianna Pinkosz, Marcin Radzioch, Gabriel Grochalski, Agata Michura oraz Gracjan Kanoniuk.

Na poziomie klas III zwyciężyli:

I miejsce – Bartosz Kluj

II miejsce – Julia Michalak

III miejsce – Kuba Wojtkowiak

Wyróżnienia (kolejność przypadkowa): Piotr Szewczyk, Lena Książek, Dominka Stuhl, Kaja Radom, Nadia Szukalska, Weronika Stuhl, Julia Lehmann, Maja Pacyna.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, a tematyczne dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy. Serdecznie dziękujemy!

Organizatorki:

Maja Wasilewska i Monika Nowicka

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły