6 grudnia, z okazji mikołajek, klasa V c wraz z wychowawczynią panią Danutą Wróblewską wybrała się do Babimostu. Uczniom towarzyszyły mamy, które pełniły rolę kierowców i przewiozły wszystkich uczestników wycieczki na miejsce.

Najpierw odwiedzili Izbę Pamiątek Regionalnych, gdzie zapoznali się z historią i folklorem Ziemi Babimojskiej oraz walką o polskość na jej terenie. Później dotarli do kręgielni, w której rywalizowali w umiejętnym zbijaniu jak największej ilości kręgli. Zabawie towarzyszyło wiele radości, ponieważ niektórzy uczniowie nie mieli do tej pory okazji spędzać czasu w ten sposób. Najwięcej emocji dostarczało dobieranie kul, które według dzieci dawały im szanse na wygraną. W przerwie między rzutami uczniowie posilili się pizzą ufundowaną przez rodziców. Na koniec imprezy wszyscy otrzymali śliczne mikołajkowe czapki i łakocie, które osłodziły ostatnie chwile zabawy.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły