6 grudnia, z okazji mikołajek, klasa V c wraz z wychowawczynią panią Danutą Wróblewską wybrała się do Babimostu. Uczniom towarzyszyły mamy, które pełniły rolę kierowców i przewiozły wszystkich uczestników wycieczki na miejsce.

Najpierw odwiedzili Izbę Pamiątek Regionalnych, gdzie zapoznali się z historią i folklorem Ziemi Babimojskiej oraz walką o polskość na jej terenie. Później dotarli do kręgielni, w której rywalizowali w umiejętnym zbijaniu jak największej ilości kręgli. Zabawie towarzyszyło wiele radości, ponieważ niektórzy uczniowie nie mieli do tej pory okazji spędzać czasu w ten sposób. Najwięcej emocji dostarczało dobieranie kul, które według dzieci dawały im szanse na wygraną. W przerwie między rzutami uczniowie posilili się pizzą ufundowaną przez rodziców. Na koniec imprezy wszyscy otrzymali śliczne mikołajkowe czapki i łakocie, które osłodziły ostatnie chwile zabawy.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły