Nasza świetlica szkolna w listopadzie brała udział w konkursie organizowanym przez Związek Międzygminny „Eko-Przyszłość” w Nowej Soli, pod hasłem „EKO-PRZEDMIOT DO CODZIENNEGO UŻYTKU. Wykonaliśmy koszyk z wikliny papierowej.

 zdjęcie 1

W konkursie udział wzięły świetlice z 23 szkół podstawowych. Nasza świetlica zajęła I miejsce.

W dniu 18.12.2017 nasze uczennice Nadia Juchno i Aleksandra Sewohl wraz z panem dyrektorem

Zbigniewem Michalskim odebrali dyplom i nagrodę. Za zajęcie I miejsca nasza świetlica otrzymała telewizor.

zdjecie 3 1

zdjęcie 4

zdjęcie 5

 

 

 

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły