W niedzielę 14 stycznia 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zademonstrować nabyte umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Miało to miejsce podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenieGCK przed kargowską publicznością.

W pokazie uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i szóstych oraz 6-latki z oddziałów przedszkolnych. Młodsi uczniowiewspólnie ze starszymi kolegami prezentowali ułożenie poszkodowanych w pozycji bocznej oraz ćwiczyli resuscytację na fantomach i swoich pluszowych przytulankach.Na koniec rodzice i nauczyciele razem z najmłodszymi ratownikami zademonstrowali cały cykl udzielania pierwszej pomocy. Profesjonalny pokaz na specjalistycznym sprzęcie przedstawili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kargowej. Trud młodych ratowników został nagrodzony gromkimi brawami przez zebraną widownię.

Organizatorki:

Ewa Barczewska

Maria Małycha

Dominika Krzystek

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły