prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami panią Elżbietą Pietek, panią Elżbietą Janik i panią MariąMałychą z okazji mikołajek wybrali się do Zielonej Góry. Uczniom towarzyszyły pani wicedyrektor Ewa Barczewska i pani Iza Jakuboszczak oraz mamy - panie Karolina Pietruszyńska, Anna Wawrzyniak i Arleta Królewicz, które pomogły zorganizować wyjazd.


Najpierw dzieci obejrzały film pt. ”Pierwsza gwiazdka”. Następnie klasy I a, I b pojechały do Sali „Ognik”, gdzie dowiedziały się, jak należy postępować w różnych sytuacjach pożarowych.
Czas oczekiwania na spotkanie ze strażakiem klasa I c spędziła w sali zabaw. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wizyty w McDonald's. Najedzeni i pełni wrażeń wszyscy bezpiecznie wrócili do domu.
Dziękujemy za wspaniały wyjazd Mikołajom - rodzicom, a w szczególności: pani Karolinie Pietruszyńskiej, pani Annie Wawrzyniak i panu Pawłowi Sicie którzy pomogli zorganizować wyjazd. Uczniowie klas pierwszych z wychowawcami.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły