nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 321 gości oraz 0 użytkowników.

Święta Bożego Narodzenia to czas duchowych przeżyć. W blasku choinkowych świec uczniowie klasy I c i uczniowie: Zosia Curzydło, Magdalena Grzelecka, Marta Grześkowiak, Dominik Tomys, Nikola Sakowicz, Nicola Śliwińska, Zuzanna Szajer, Wiktoria Szkopiak, Weronika Kaim, Agata Kanecka, aktorzy kółka teatralnego "Mały Artysta” przygotowali Jasełka z Małym Księciem.

Na świąteczne spotkanie artyści wraz z wychowawczynią, a zarazem opiekunką kółka, panią Elżbietą Pietek, zaprosili Rodziców oraz panią wicedyrektor Ewę Barczewską. Po obejrzeniu jasełek był czas na wręczenie upominków i złożenie z głębi płynących życzeń. Następnie wszyscy częstowali się smacznym świątecznym ciastem. Były pierniczki i inne wypieki, które upiekły kochane mamusie. I tak w świątecznym nastroju miło płynął czas.
Bardzo gorąco chcemy podziękować: sołtysowi Chwalimia panu Romanowi Mendakowi za bezpłatne użyczenie nam sali wiejskiej, Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i przybrania stołów, pani Magdalenie Kaim i uczennicom: Rozalii Kaim oraz Zuzannie Sapie za pomoc w przygotowaniu dekoracji do jasełek oraz za udział  w aktorskich występach.

Uczniowie z wychowawczynią

  

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły