Święta Bożego Narodzenia to czas duchowych przeżyć. W blasku choinkowych świec uczniowie klasy I c i uczniowie: Zosia Curzydło, Magdalena Grzelecka, Marta Grześkowiak, Dominik Tomys, Nikola Sakowicz, Nicola Śliwińska, Zuzanna Szajer, Wiktoria Szkopiak, Weronika Kaim, Agata Kanecka, aktorzy kółka teatralnego "Mały Artysta” przygotowali Jasełka z Małym Księciem.

Na świąteczne spotkanie artyści wraz z wychowawczynią, a zarazem opiekunką kółka, panią Elżbietą Pietek, zaprosili Rodziców oraz panią wicedyrektor Ewę Barczewską. Po obejrzeniu jasełek był czas na wręczenie upominków i złożenie z głębi płynących życzeń. Następnie wszyscy częstowali się smacznym świątecznym ciastem. Były pierniczki i inne wypieki, które upiekły kochane mamusie. I tak w świątecznym nastroju miło płynął czas.
Bardzo gorąco chcemy podziękować: sołtysowi Chwalimia panu Romanowi Mendakowi za bezpłatne użyczenie nam sali wiejskiej, Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i przybrania stołów, pani Magdalenie Kaim i uczennicom: Rozalii Kaim oraz Zuzannie Sapie za pomoc w przygotowaniu dekoracji do jasełek oraz za udział  w aktorskich występach.

Uczniowie z wychowawczynią

  

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły