Klasy: IV b i IV d przeczytały lekturę pt. „Charlie i fabryka czekolady”. Książka bardzo się podobała, a szczególnie opis hali czekoladowej. Uczniowie postanowili zrobić makietę, która ją zilustruje.

Wykazali się przy tym ogromną pomysłowością i kreatywnością. Zapewne nie obyło się bez pomocy rodziców, ale to dobrze. Takie prace to doskonały pomysł na wspólne spędzanie czasu. Efekty można było podziwiać na łączniku. Prace cieszyły się dużym zainteresowaniem, głównie dlatego, że były tam prawdziwe słodycze. Szkoda, że niektóre „zniknęły”…

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły