W piątek 2.02.2018 r. dzieci z klasy III d pod opieką pani Mai Wasilewskiej, pani Malwiny Michalak i pani Elżbiety Zacharjasz wybrały się dzięki uprzejmości państwa Elżbiety i Aleksandra Żukowskich do ich studia fotograficznego mieszczącego się przy ulicy Dworcowej w Kargowej.

Uczniowie zapoznali się ze specjalistycznym sprzętem, oglądali piękne albumy oraz przeróżne zdjęcia. Bliższe stały im się tajniki pracy fotografa i produkcji filmowej. Na koniec dzieci wzięły udział w koleżeńskiej sesji zdjęciowej. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, przepyszne muffiny i ciepłą herbatę!

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły