Uczniowie klasy I a  na zajęciach z plastyki postanowili wykonać bałwanki. W tym celu z butelek, pojemników po jogurtach oraz kul styropianowych stworzyli podstawy dla miłych zimowych gości. Potem każde dziecko stroiło bałwana tak, jak wyobraźnia mu podpowiadała.

Było wszystko, co porządny bałwan mieć powinien, czyli: guziki, kolorowe szaliki, ruchome i nieruchome oczy, nosy, miotły... i radość tworzenia… Zresztą, drogi Czytelniku, zobacz sam! Zapraszamy do galerii zdjęć!
Zachęcamy do wykonania bałwanka w domu! Uczniowie klasy I a razem z wychowawczynią, Elżbietą Janik

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Nasz roczny szkolny kalendarz jest pełen fantastycznych dat i dni do świętowania – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne i lubiane przez dzieci święto obchodziliśmy w tym roku 24 listopada.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Festyn Ekologiczny "Śmieci segregujesz - Ziemię ratujesz".

Festyn ekologiczny - 2017

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły