Dnia 9.02.2018 r. w sali widowiskowej GCK w Kargowej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne mieszkańcom Gminy. Dzieci  z koła artystycznego „Mały Artysta” pod kierunkiem pani Elżbiety Pietek przygotowały spektakl pt. „Mały Książę”.

Rozpiętość wiekowa aktorów była bardzo duża. W przedstawieniu brali udział uczniowie:
Klasa I c - Staś Atarowski, Marta Bilska, Oliwier Grelak, Wiktor Kaczmarek, Wiktor Kornaszewski,Zuzia Kicińska, Lena Kowalik, Kacper Krawczyk, Amelia Małaszewska, Agata Michura, Hubert Pietruszyński, Ada Pinkosz,
Klasa III b - Zosia Curzydło, Dominik Tomys,
Klasa IV b - Magda Grzelecka, Weronika Kaim, Marta Grześkowiak, Zuzia Szajer, Wiktoria Szkopiak,Eryk Kaźmierski,
Klasa IV c -Nikola Sakowicz, Nicola Śliwińska, Agata Kanecka,
Klasa III b gimnazjum - Rozalia Kaim i Zuzanna Sapa
Rodzice - pani Magdalena Kaim oraz pani Anna Gryca-Nowak, która zajęła się oprawą muzyczną.

Młodzież gimnazjalna z klasy II b i III c pod kierunkiem pani Mirosławy Radkiewicz przygotowała spektakl pt. „Na co komu święta? Tyle hałasu o nic”. Scenarzystką przedstawienia i autorką tekstów piosenek była Gabriela Pietruszyńska.
Aktorzy:
Klasa II b – Adam Pietruszyński, Dominika Karacz, Wiktoria Michalska, Hanna Radom, Oliwia Kasperska, Ksawery Domin, Agata Sak, Julia Pospiech, Paulina Leśna, Filip Mikołajczyk,  Aleksandra Reiner.
Klasa III c – Gabriela Pietruszyńska, Alicja Małaszewska, Róża Łuczak, Alicja Jankowska, Sylwia Lipińska, Wiktor Dominiczak, Nadia Bator, Nicola Duda, Kasjan Pajcz.
Młodzież biorąca udział w przedstawieniach wykazała się dużą kreatywnością i zaangażowaniem w przygotowaniu swoich ról aktorskich. Zaprezentowane role ukazały wyjątkowe predyspozycje uczniów do występów. Przedstawienia odkryły wiele talentów. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim przybyłym widzom. Artystom życzymy wielu sukcesów na innych scenach teatralnych. Jednocześnie chcemy podziękować Rodzicom za przygotowanie strojów dla aktorów i Radzie Rodziców za zakup stroju dla Małego Księcia.
Opiekunowie grup:  Elżbieta Pietek i Mirosława Radkiewicz
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły