prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Podobno w każdym człowieku drzemie jakiś talent. Niekiedy jest on bardzo widoczny, ale czasami trzeba go trochę poszukać. Tak też zrobili uczniowie klasy III a. Po ogłoszeniu przez wychowawczynię Eulalię Konwę Klasowego Festiwalu Talentów, zaczęli zastanawiać się, jakie zdolności mogą zaprezentować.

Konkurs odbył się 27 lutego 2018 roku. Wystartowało w nim 14 osób. Niektóre dzieci występowały solo, a inne w grupach. Dziewczynki prezentowały przygotowane tańce i układy gimnastyczne. Chłopcy zajęli się magią. Byli również indywidualni wykonawcy, którzy śpiewali, grali na gitarze albo prezentowali umiejętności piłkarskie. Konkursowi przyglądała się pani wicedyrektor Ewa Barczewska.

Wszyscy uczestnicy świetnie przygotowali się do występów. Trudno było wskazać najciekawszy pokaz, zwłaszcza że konkurencje były tak różnorodne.

Za odwagę i wysiłek włożony w przygotowania do występu wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem i drobne upominki sfinansowane z klasowych składek. Pokazy konkursowe będą mogli obejrzeć także rodzice na kwietniowym zebraniu.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły