15 października 2018 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, pani Alicja Bocheńska, pan policjant W. Michalewicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Żukowska-Moder.
Pan dyrektor Zbigniew Michalski wraz z panią wicedyrektor Ewą Barczewską przyjęli dzieci w poczet uczniów naszej szkoły. Uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Kargowej.
Po części oficjalnej nastąpił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas III a i II b pod kierunkiem wychowawczyń: Moniki Lisowskiej i Marii Małychy. Dzieci zaprezentowały wiersze oraz pokaz akrobatyki i tańca. Pierwszaki zaśpiewały przygotowaną piosenkę. Uczniowie zerówek i klas drugich przygotowali dla młodszych kolegów upominki, które wręczyli po uroczystości.
Na zakończenie uczniowie klas I udali się wraz z wychowawczyniami: Beatą Kozubską, Eulalią Konwą i Anną Polaszyk-Czerw do swoich sal na słodki poczęstunek.
Nad oprawą muzyczną uroczystości czuwał pan Rafał Urbanowicz.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy organizacji tej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
 
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły