15 października 2018 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, pani Alicja Bocheńska, pan policjant W. Michalewicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Żukowska-Moder.
Pan dyrektor Zbigniew Michalski wraz z panią wicedyrektor Ewą Barczewską przyjęli dzieci w poczet uczniów naszej szkoły. Uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Kargowej.
Po części oficjalnej nastąpił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas III a i II b pod kierunkiem wychowawczyń: Moniki Lisowskiej i Marii Małychy. Dzieci zaprezentowały wiersze oraz pokaz akrobatyki i tańca. Pierwszaki zaśpiewały przygotowaną piosenkę. Uczniowie zerówek i klas drugich przygotowali dla młodszych kolegów upominki, które wręczyli po uroczystości.
Na zakończenie uczniowie klas I udali się wraz z wychowawczyniami: Beatą Kozubską, Eulalią Konwą i Anną Polaszyk-Czerw do swoich sal na słodki poczęstunek.
Nad oprawą muzyczną uroczystości czuwał pan Rafał Urbanowicz.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy organizacji tej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
 
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły