15 października 2018 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pan burmistrz Jerzy Fabiś, pani Alicja Bocheńska, pan policjant W. Michalewicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Żukowska-Moder.
Pan dyrektor Zbigniew Michalski wraz z panią wicedyrektor Ewą Barczewską przyjęli dzieci w poczet uczniów naszej szkoły. Uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Kargowej.
Po części oficjalnej nastąpił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas III a i II b pod kierunkiem wychowawczyń: Moniki Lisowskiej i Marii Małychy. Dzieci zaprezentowały wiersze oraz pokaz akrobatyki i tańca. Pierwszaki zaśpiewały przygotowaną piosenkę. Uczniowie zerówek i klas drugich przygotowali dla młodszych kolegów upominki, które wręczyli po uroczystości.
Na zakończenie uczniowie klas I udali się wraz z wychowawczyniami: Beatą Kozubską, Eulalią Konwą i Anną Polaszyk-Czerw do swoich sal na słodki poczęstunek.
Nad oprawą muzyczną uroczystości czuwał pan Rafał Urbanowicz.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy organizacji tej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
 
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Bieg Kargowiak 2019

Dnia 16-17.05.2019 odbył się XXI bieg przełajowy Kargowiak, zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kargowej.

Dzień Języków Obcych

"Polsko-Niemiecki Dzień Teatru” – pod tym hasłem 7 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Języków Obcych. W tym roku temat imprezy związany był z projektem realizowanym wspólnie z niemieckim partnerem z Schulzendorf.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły