W środę 7 listopada 2018 r. klasy II a i II c pod opieką pań: Elżbiety Pietek, Mai Wasilewskiej i Agnieszki Kurowskiej wybrały się na wycieczkę do lasu do Karszyna. Państwo Małgorzata i Marek Gągorowscy, przedstawiciele koła łowieckiego „Dzik”, zaprosili nas na grzybobranie.
Dopisała nam piękna, słoneczna pogoda. Dzieci utrwalały w terenie wiedzę o lesie, jego warstwach i żyjących w nich organizmach. Z radością napełniały koszyczki i wiaderka licznymi podgrzybkami. Po udanych zbiorach czekało już na nas ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski i chleb. Pani Małgorzata częstowała ciepłą herbatą i pysznym ciastem, a pan Marek przekazał każdej grupie paczkę cukierków. Podczas wesołych zabaw dzieciom towarzyszyły przyjazne psy naszych gospodarzy. Odwiedzili nas również leśnicy, panowie: Wojciech Komczyński oraz Mateusz Jelinek, którzy chętnie odpowiadali na pytania uczniów. Serdecznie dziękujemy Państwu Gągorowskim za współpracę i mile spędzony czas.
 
 
 
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły