Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z klas I - III za udział w jesiennym konkursie plastycznym. Mamy nadzieję, że podczas tworzenia było wiele radości i uśmiechu.

Wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac, do których wykonania wykorzystano przeróżne materiały i techniki. Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do udziału w konkursach szkolnych i klasowych. Zwycięstwo to zawsze miła niespodzianka, ale równie ważna jest dobra zabawa i mile spędzony czas przy tworzeniu. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, piękne dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy.

Klasy I

1 miejsce: Maciej Kędziora, 2 miejsce: Alex Śmidoda, 3 miejsce: Wiktor Rajewski i Konrad Karaś
Wyróżnienia: Maciej Łakota, Joanna Zielińska, Bartosz Bortlisz, Oliwier Waszkowiak, Nadia Maj, Mateusz Stoksik, Lena Kawecka, Weronika Stoksik, Anna Przybyła, Malina Flis, Sergiusz Pietruszka (kolejność przypadkowa).

Klasy II – III
1 miejsce: Patryk Pietkiewicz, 2 miejsce: Lena Dominiczak, 3 miejsce: Mateusz Kulik i Agata Michura
Wyróżnienia: Wiktor Woźniak, Kacper Ptak, Kacper Zapała, Adam Sobieszek, Gracjan Kanoniuk, Dawid Waszkowiak, Hubert Pietruszyński, Iga Krzystek, Marcin Radzioch, Kacper Waligóra, Jakub Grucel, Witold Jęsiek, Nina Szepelawa, Maksymilian Maj (kolejność przypadkowa). 

Organizatorki: Maja Wasilewska i Monika Lisowska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Bieg Kargowiak 2019

Dnia 16-17.05.2019 odbył się XXI bieg przełajowy Kargowiak, zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kargowej.

Dzień Języków Obcych

"Polsko-Niemiecki Dzień Teatru” – pod tym hasłem 7 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Języków Obcych. W tym roku temat imprezy związany był z projektem realizowanym wspólnie z niemieckim partnerem z Schulzendorf.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły