Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z klas I - III za udział w jesiennym konkursie plastycznym. Mamy nadzieję, że podczas tworzenia było wiele radości i uśmiechu.

Wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac, do których wykonania wykorzystano przeróżne materiały i techniki. Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do udziału w konkursach szkolnych i klasowych. Zwycięstwo to zawsze miła niespodzianka, ale równie ważna jest dobra zabawa i mile spędzony czas przy tworzeniu. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, piękne dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy.

Klasy I

1 miejsce: Maciej Kędziora, 2 miejsce: Alex Śmidoda, 3 miejsce: Wiktor Rajewski i Konrad Karaś
Wyróżnienia: Maciej Łakota, Joanna Zielińska, Bartosz Bortlisz, Oliwier Waszkowiak, Nadia Maj, Mateusz Stoksik, Lena Kawecka, Weronika Stoksik, Anna Przybyła, Malina Flis, Sergiusz Pietruszka (kolejność przypadkowa).

Klasy II – III
1 miejsce: Patryk Pietkiewicz, 2 miejsce: Lena Dominiczak, 3 miejsce: Mateusz Kulik i Agata Michura
Wyróżnienia: Wiktor Woźniak, Kacper Ptak, Kacper Zapała, Adam Sobieszek, Gracjan Kanoniuk, Dawid Waszkowiak, Hubert Pietruszyński, Iga Krzystek, Marcin Radzioch, Kacper Waligóra, Jakub Grucel, Witold Jęsiek, Nina Szepelawa, Maksymilian Maj (kolejność przypadkowa). 

Organizatorki: Maja Wasilewska i Monika Lisowska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły