Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z klas I - III za udział w jesiennym konkursie plastycznym. Mamy nadzieję, że podczas tworzenia było wiele radości i uśmiechu.

Wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac, do których wykonania wykorzystano przeróżne materiały i techniki. Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do udziału w konkursach szkolnych i klasowych. Zwycięstwo to zawsze miła niespodzianka, ale równie ważna jest dobra zabawa i mile spędzony czas przy tworzeniu. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, piękne dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy.

Klasy I

1 miejsce: Maciej Kędziora, 2 miejsce: Alex Śmidoda, 3 miejsce: Wiktor Rajewski i Konrad Karaś
Wyróżnienia: Maciej Łakota, Joanna Zielińska, Bartosz Bortlisz, Oliwier Waszkowiak, Nadia Maj, Mateusz Stoksik, Lena Kawecka, Weronika Stoksik, Anna Przybyła, Malina Flis, Sergiusz Pietruszka (kolejność przypadkowa).

Klasy II – III
1 miejsce: Patryk Pietkiewicz, 2 miejsce: Lena Dominiczak, 3 miejsce: Mateusz Kulik i Agata Michura
Wyróżnienia: Wiktor Woźniak, Kacper Ptak, Kacper Zapała, Adam Sobieszek, Gracjan Kanoniuk, Dawid Waszkowiak, Hubert Pietruszyński, Iga Krzystek, Marcin Radzioch, Kacper Waligóra, Jakub Grucel, Witold Jęsiek, Nina Szepelawa, Maksymilian Maj (kolejność przypadkowa). 

Organizatorki: Maja Wasilewska i Monika Lisowska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły