Z okazji mikołajek klasy drugie i trzecia pod opieką pań: Mai Wasilewskiej, Marii Małychy, Elżbiety   Pietek, Moniki Lisowskiej, Marii Sokół oraz Beaty Warchoł były na wycieczce w Zielonej Górze. Obejrzały tam spektakl muzyczny pt.: „Co w trawie piszczy?”

Aktorzy w ciekawy sposób przedstawili różne stworzenia żyjące na łące. Chociaż każde z nich było inne, ale wszystkie się zaprzyjaźniły . Można było podziwiać piękne kostiumy, muzykę oraz śpiew aktorów. Przedstawienie było ciekawe i pouczające.

Po spektaklu uczniowie odwiedzili Salę Zabaw Bubuland, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, m.in. baseny kulkowe, zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina, fontanna kulkowa, a także dmuchany zamek. Dzieci zmęczone, ale zadowolone wróciły do domów.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie

W poniedziałek 6 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia sali gimnastycznej po remoncie. W wydarzeniu wzięli udział: pan burmistrz Jerzy Fabiś, zastępca burmistrza pani Marta Paron, przewodnicząca Rady Miejskiej pani Henryka Kamińczak, wykonawcy remontu: panowie Wiesław Borkowski i Sławomir Kleniewski, przedstawiciele Policji oraz nauczyciele, uczniowie i rodzice. Zaproszenie przyjął również starosta powiatu zielonogórskiego pan Dariusz Wróblewski.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły