Z okazji mikołajek klasy drugie i trzecia pod opieką pań: Mai Wasilewskiej, Marii Małychy, Elżbiety   Pietek, Moniki Lisowskiej, Marii Sokół oraz Beaty Warchoł były na wycieczce w Zielonej Górze. Obejrzały tam spektakl muzyczny pt.: „Co w trawie piszczy?”

Aktorzy w ciekawy sposób przedstawili różne stworzenia żyjące na łące. Chociaż każde z nich było inne, ale wszystkie się zaprzyjaźniły . Można było podziwiać piękne kostiumy, muzykę oraz śpiew aktorów. Przedstawienie było ciekawe i pouczające.

Po spektaklu uczniowie odwiedzili Salę Zabaw Bubuland, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, m.in. baseny kulkowe, zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina, fontanna kulkowa, a także dmuchany zamek. Dzieci zmęczone, ale zadowolone wróciły do domów.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły