Tradycją uczniów kl. VI a są coroczne spotkania świąteczne z rodzicami. Nie inaczej było w tym roku. 19 grudnia uczniowie zaprosili rodziców na wspólne kolędowanie przy choince. Pod kierunkiem państwa Mirosławy i Andrzeja Kamińskich przygotowali montaż słowno-muzyczny, który przedstawili na początku.

Następnie dwie uczennice pochwaliły się swoimi talentami muzycznymi i zagrały kolędy na instrumentach: Marta Szymańska na flecie, a Dominika Kędzierska na gitarze. Oczywiście były także prezenty. Jednak jako pierwsi otrzymali je rodzice - były to choinki z płatków kosmetycznych własnoręcznie przygotowane przez uczniów. Obdarowani nie kryli zaskoczenia i wzruszenia. Potem swoje upominki losowali uczniowie. Wcześniej nikt nie wiedział, komu robi prezent ani od kogo dostanie. Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze, zwłaszcza, że na pięknie nakrytym stole były kawa, ciasto, pierniczki, owoce.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły