Ostatni miesiąc roku z każdym dniem coraz bardziej przywołuje piękne święta Bożego Narodzenia. Dzieci z klasy II a samodzielnie przystroiły kolorową choinkę i pomagały w dekorowaniu sali. Mnóstwo było przy tym śmiechu i radości, żadna bombka nie ucierpiała.

Uczniowie z wielkim entuzjazmem wypisywali i ozdabiali ślicznymi rysunkami kartki świąteczne dla swoich rodzin. Dzielnie trenowali prawidłowe adresowanie kopert. Malowali farbami swoje dłonie, odbijali je na brystolu i tak powstały wyjątkowe choinki, śmieszne renifery i weseli Mikołajowie. Wykonali sukcesywnie z pomocą mam, pani Doroty Samborskiej, pani Ewy Maj oraz wychowawczyni Mai Wasilewskiej piękne wieńce oraz błyszczące świeczniki, które można było podziwiać na wystawie przed salą  C 24. Dzieła zostały zabrane przez dzieci do domów w prezencie bożonarodzeniowym dla rodzin. Życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!
 

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły