W dniach 29.11. – 04.12.2018r. odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej. Młodzież klas III - VIII rozmawiała na temat „Czy dokuczanie jest przemocą?”, natomiast uczniowie klas III gimnazjum poruszali problem „Nałóg – przegrane życie”.

Dla rodziców przygotowaliśmy warsztaty dotyczące cyberprzemocy i uzależnienia od mediów, a dokładnie „Jak ustrzec dziecko przed zagrożeniami związanymi z Internetem i używaniem telefonu komórkowego.”

Nauczyciele mieli okazję uczestniczenia w warsztatach na temat "Wypalenie zawodowe - jak sobie z nim radzić."

Warsztaty prowadziła firma DIALOG Centrum Edukacji i Profilaktyki z Krakowa. Organizacją na terenie szkoły zajęły się Małgorzata Malicka-Kurzak i Małgorzata Szadkowska.

Działanie odbyło się dzięki współpracy szkoły z GKRPA w Kargowej oraz z OPS w Kargowej, za co bardzo dziękujemy.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły