nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę. Tego dnia barwnym korowodem udali się na Rynek, gdzie serdecznie powitali i otworzyli imprezę pan burmistrz Jerzy Fabiś oraz przewodniczący Rady Miasta pan Łukasz Pokorski.

W tym roku w wydarzeniu brali udział radni i seniorzy z Dziennego Domu Seniora. Była muzyka, taniec i bardzo radosna atmosfera. Nie mogło zabraknąć też topienia klasowych marzann.

Z inicjatywy członków Samorządu Uczniowskiego odbył się pokaz i konkurs wiosennych nakryć głowy. Dzieci, nauczyciele, radni i seniorzy przygotowali pomysłowe kapelusze, czapki, wianki pełne wiosennych kwiatów i zwiastunów wiosny. Wszystkie prezentacje zostały nagrodzone słodkimi upominkami, które ufundowała Rada Rodziców szkoły oraz Urząd Miasta i Gminy.

Organizatorzy: opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Monika Milczyńska i instruktorzy Gminnego Centrum Kultury: panie Natalia Szlęk i Marlena Żachowska-Jaskulska oraz pan Aleksander Wróblewicz serdecznie dziękują wszystkim za współpracę, szczególnie wychowawcom, mamom z Rady Rodziców, strażakom i panu policjantowi.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły