W  tym roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział  w  programie „Owoce, warzywa i mleko w szkole”. Dzięki niemu dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, w szczególności poznają korzyści diety bogatej w owoce, warzywa i produkty mleczne.

W ramach podsumowania tego programu klasy pierwsze wzięły udział w rozgrywkach sportowych, podczas których zwyciężyła klasa I a, drugie miejsce zajęła I c, a trzecie I b. Klasy drugie i trzecia uczestniczyły w konkursie plastyczno-literackim „Wesołe owoce i warzywa”.

1 miejsce – kl. II c

Agata Michura, Wiktor Kaczmarek, Zuzia Kicińska, Lena Dominiczak

2 miejsce – kl. II a

Patryk Pietkiewicz, Michał Biernat, Kamil Sumiński, Agata Stankiewicz, Zosia Brychcy, Dawid Chrabczak

2 miejsce – kl. II b

Iga Krzystek, Ala Wierzejewska, Zuzia Fabiś, Eliza Kluj, Nikola Sip

3 miejsce – kl. III a

Zuzia Stój, Zuzia Mikuła, Michał Stoksik, Alan Wita, Wojtek Kaiser

Organizatorkami akcji na terenie szkoły były Anna Polaszyk-Czerw oraz Eulalia Konwa.

Wszystkie nagrody sponsorowała Rada Rodziców.

 

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły