1 czerwca 2019 r. klasa IV d z wychowawczynią panią Moniką Milczyńską i panią Moniką Lisowską miała przyjemność odwiedzić  niemieckich przyjaciół w Schulzendorf. Była to kolejna ciekawa i owocna wizyta w naszym partnerskim mieście.

Gospodarze przygotowali dla nas wspaniały program. Spotkaliśmy się z uczniami, nauczycielami i władzami miasta. Zwiedziliśmy nowoczesne klasopracownie szkoły i świetlicy. W tym dniu nie zabrakło oczywiście atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień, pełen wrażeń i emocji na długo pozostanie w pamięci dzieci i opiekunek wycieczki. Wyjazd finansowany był ze środków Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kargowej.

 

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły