Konkursy przedmiotowe na etapie szkolnym przebiegały zgodnie z regulaminem organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów Szkoły Podstawowej i młodzieży gimnazjalnej. Uczestniczyło w nich łącznie 40 uczniów, z czego 17 z klas trzecich gimnazjalnych, 22 z klas ósmych, 8 z klas siódmych i 3 z klas szóstych.
Konkursy zostały przeprowadzone z następujących przedmiotów: języka polskiego, matematyki, biologii, geografii, fizyki, chemii, historii, języka angielskiego i niemieckiego.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie :
Kaja Pajcz, Aleksandra Włosek, Marta Szymańska z języka polskiego (opiekunowie – Beata Molenda i Mirosława Kamińska), Mateusz Żok i Wiktoria Michalska z biologii (opiekun – Mirosława Radkiewicz) oraz Mateusz Żok z historii (opiekun – Zdzisław Domagalski). Finalistką przedmiotowego konkursu z języka polskiego została Kaja Pajcz z kl. VIII b (opiekun – Beata Molenda), a finalistą z historii Mateusz Żok z kl. III a gimnazjalnej (opiekun – Zdzisław Domagalski). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły