Po raz kolejny zakończyliśmy rok szkolny. Ale 19 czerwca 2019 roku uroczystość miała szczególny charakter, ponieważ tego dnia po raz ostatni żegnaliśmy jednocześnie absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej.

Najpierw świadectwa, wyróżnienia, nagrody burmistrza i stypendia dyrektora z rąk pana burmistrza Jerzego Fabisia, wychowawców i dyrektora Zbigniewa Michalskiego, w obecności przewodniczącego Rady Miejskiej pana Łukasza Pokorskiego, przewodniczącej Rady Rodziców pani Elżbiety Moder-Żukowskiej, skarbniczki pani Magdaleny Kaim i licznie zgromadzonych rodziców odebrali uczniowie klas I – VII.

Po przerwie odbyła się uroczystość pożegnania uczniów VIII klas szkoły podstawowej i III klas gimnazjum. Wśród nich znaleźli się również laureaci nagrody burmistrza i stypendyści dyrektora oraz uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Nagrody dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki na egzaminach ósmoklasistów i gimnazjalnym wręczyła przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Radom. Podniosłym momentem była zmiana pocztu sztandarowego, a miłym akcentem przekazanie pamiątkowych tableau. Absolwenci – do niedawna uczniowie klas III gimnazjum – uświetnili uroczystość wspaniale zaprezentowanym polonezem.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Bieg Kargowiak 2019

Dnia 16-17.05.2019 odbył się XXI bieg przełajowy Kargowiak, zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kargowej.

Dzień Języków Obcych

"Polsko-Niemiecki Dzień Teatru” – pod tym hasłem 7 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Języków Obcych. W tym roku temat imprezy związany był z projektem realizowanym wspólnie z niemieckim partnerem z Schulzendorf.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły