W czerwcu uczniowie klas I – III wzięli udział w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” propagującym bezpieczny, rozważny odpoczynek podczas dni wolnych od nauki.

Nagrodzone prace można podziwiać na parterze C. Nagrody zasponsorowała Rada Rodziców, dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy. Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu! Wspaniałych wakacji!

Organizatorki: Maja Wasilewska, Monika Lisowska

Laureaci:  Klasy  I

1 miejsce  Julia  Mauer

2 Miejsce  Wiktor  Rajewski

3 Miejsce  Ania  Przybyła

Wyróżnienia: Filip  Kaleta, Nadia  Maj, Laura  Dereń, Maja  Kaczmarek,  Laura Zewar (kolejność przypadkowa)

Laureaci:  Klasy  II -III

1 Miejsce  Iga  Krzystek

2 Miejsce  Gabriel  Grochalski

3 Miejsce  Eliza  Kluj

Wyróżnienia: Marcin  Radzioch,  Kacper  Przymuszała,  Oskar  Lewkowicz,  Kamil  Sumiński,  Zosia  Brychcy,  Nikola  Sip,  Witek  Jęsiek,  Dawid  Oklejewicz,  Agata  Stankiewicz,  Maksiu  Maj,  Zuzia  Mikuła,  Zuzia  Stój,  Ariana  Krzemińska, Wojtek Kaiser,  Kamil  Lewandowski,  Mateusz Kulik, Julia  Moder (kolejność przypadkowa)

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł do szkoły swojego pluszowego przyjaciela.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Dzień Języków Obcych w obiektywie aparatu pana Jerzego Radkiewicza

Dzień Języków Obcych

Galeria zdjęć z powitania wiosny- korowód, kukły wiosny i inne atrakcje ....

Powitanie wiosny- 2017

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły