Szanowni Rodzice,

W zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW - następstw nieszczęśliwych wypadków, Rada Rodziców zdecydowała się na współpracę ze spółką Bezpieczny.pl, reprezentującą  Towarzystwo Ubezpieczeń GENERALI S.A. Pragniemy nadmienić, iż nasza placówka nie otrzymuje żadnych korzyści w zamian za wybór oferty ubezpieczeniowej. Naszym celem jest wyłącznie dobro naszych wychowanków oraz to, by objęci byli jak najlepszą ochroną ubezpieczeniową od nieszczęśliwych zdarzeń.

Zdecydowaliśmy się na 2 warianty do wyboru;

wariant:  I  ze składką: 34 złotych, na sumę ubez. 12 000 zł > polisa nr 90000084490

wariant: III  ze składką: 59 złotych, na sumę ubez. 20 000 zł > polisa nr 90000084487

Pozostałe opcje i zakres ubezpieczenia w załączeniu.

1.Ogólne Warunki Ubezpieczenia  Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl

2.Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

3.Zgłoszenie roszczenia (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl)

4.Tabela urazów oraz uszczerbków powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku

 
Do Państwa dyspozycji jest Opiekun ze strony TU i portalu Bezpieczny.pl

Pan Cezary CIEŚLIKOWSKI, tel. 507 044 025 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia: warunki umowy, szczegółowy opis zakresu ubezpieczenia oraz likwidacja szkód dostępne są na stronie portalu bezpieczny.pl  https://bezpieczny.pl/szkoda-generali - wypełnij odp. formularz .

Obsługa szkody / roszczenia poprzez opiekuna lub bezpośrednio w TU;

Zgromadzone dokumenty należy złożyć poprzez jedną z dwóch możliwości:

  1. zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. listownie na adres:
    Generali T.U. S.A.
    Departament Centrum Likwidacji Szkód
    ul. Postępu 15B
    02-676 Warszawa

                                                                                                                      RADA RODZICÓW

                                                                                                  przy Szkole Podstawowej w Kargowej

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Bieg Kargowiak 2019

Dnia 16-17.05.2019 odbył się XXI bieg przełajowy Kargowiak, zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kargowej.

Dzień Języków Obcych

"Polsko-Niemiecki Dzień Teatru” – pod tym hasłem 7 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Języków Obcych. W tym roku temat imprezy związany był z projektem realizowanym wspólnie z niemieckim partnerem z Schulzendorf.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły