prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

apel4 6Apel dla klas IV – VI


Najbogatszym w wydarzenia dniem obchodów Tygodnia Zdrowego Stylu Życia był wtorek 12 kwietnia 2016 r. Rano klasy IV – VI uczestniczyły w apelu, który rozpoczęła koordynatorka akcji, pani Ewa Herbik, a w problematykę zdrowego stylu życia wprowadził uczniów pan dyrektor Zbigniew Michalski.

 

 

Następnie Karol Brudło z klasy VI b przedstawił prezentację „10 zasad zdrowego stylu życia”, opracowaną przez siebie oraz Adriana Fabisia i Filipa Mikołajczyka, pod kierunkiem pani Ewy Herbik i pani Beaty Ziarek.

Zwycięzcy konkursu „Moje drugie śniadanie” i „Potyczek ortograficznych” odebrali dyplomy i nagrody; nagrodzeni zostali również zwycięzcy Mistrzostw Szkoły w Skoku Wzwyż, organizowanych w marcu przez panią Grażynę Omieczyńską. Uczniowie klasy V b - członkowie kółka polonistycznego prowadzonego przez panią Beatę Ziarek zaprezentowali przedstawienie „W zdrowym ciele zdrowy duch”, w którym o zagadnienia właściwego i niewłaściwego stylu życia spierali się Anioł z Diabłem, czyli piątoklasistki Klaudia Tomys i Kaja Pajcz. Imprezę zakończył przygotowany przez panią Grażynę Omieczyńską wspaniały pokaz gimnastyczny w wykonaniu uczennic klas IV b i V c, a do wspólnej zabawy ruchowej porwała wszystkich uczestników apelu Wiktoria Snopek z klasy V c. Podczas popołudniowego zebrania również rodzice mogli wysłuchać informacji na temat zdrowego odżywiania dzieci, zobaczyć prezentację multimedialną, inscenizację oraz pokaz gimnastyczny.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły