nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z klas I - III za udział w jesiennym konkursie plastycznym – wykonałyście śliczne jesienne drzewa! Mamy nadzieję, że podczas tworzenia było wiele radości i uśmiechu.

Wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac, do których wykonania wykorzystano przeróżne materiały i techniki. Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do udziału w różnych konkursach szkolnych i klasowych. Zwycięstwo to zawsze miła niespodzianka, ale równie ważna jest dobra zabawa i mile spędzony czas przy tworzeniu.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, piękne dyplomy przygotował pan Kazimierz Szepelawy.

 

KLASY I

1 miejsce: Jakub Jeton

2 miejsce: Aniela Bogusławska

3 miejsce: Róża Kolecka

Wyróżnienia: Piotr Kawecki, Igor Nowak, Małgorzata Kulik, Jakub Gaweł, Ksawer Brudło, Milena Sławna, Lena Owczarek, Jowita Benyskiewicz, Marcel Poniedziałek. (kolejność przypadkowa)

 

KLASY II

1 miejsce: Michalina Brudło

2 miejsce: Aleksander Brychcy

3 miejsce: Maja Szkopiak

Wyróżnienia: Eliza Kaczmarek, Wiktoria Zboralska, Stanisław Maj, Maja Murawińska, Mikołaj Matysik, Tobiasz Wajs, Kajetan Grzeszczyk, Filip Lewkowicz, Maria Garwolińska. (kolejność przypadkowa)

KLASY III

1 miejsce: Filip Wasiak

2 miejsce: Laura Zewar

3 miejsce: Alex Śmidoda

Wyróżnienia: Marta Markowska, Zofia Kliks, Wiktor Rajewski, Stanisław Zieliński, Nadia Maj, Weronika Stoksik, Maja Kaczmarek, Maja Sołtan, Sebastian Grzelecki. (kolejność przypadkowa)

Organizatorki: Maja Wasilewska i Monika Lisowska

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły