prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

apel1 3.2Apel podsumowujący Tydzień Zdrowego Stylu Życia

Podsumowaniem Tygodnia Zdrowego Stylu Życia w klasach młodszych był apel, na którym klasa II b zaprezentowała się w przedstawieniu pt. „Przygody Koziołka Matołka”, przygotowanym przez p. Elżbietę Pietek.

Uczniowie podziwiali postawę głównego bohatera, który zrezygnował ze słodyczy na rzecz warzyw i owoców.           
Oprócz zdrowego odżywiania ważny jest ruch w każdej postaci i tu dzieci z klas młodszych wraz z klasą III a i organizatorką pomysłu, p.Beatą Kozubską, zaśpiewały i „wyskakały” piosenkę pt. „Olimpiada w Jarzynowie” . Wielkie brawa za oryginalny taniec we własnej aranżacji uzyskał Karol Kaczmarek, uczeń klasy II b.


Po wspaniałych występach dyrektor szkoły p. Zbigniew Michalski wręczył laureatom konkursu plastycznego „Zdrowy styl życia” nagrody zakupione przez Radę Rodziców.
Pod koniec uczestnicy apelu podziwiali pokaz gimnastyczny w wykonaniu uczniów klasy IV b i V c, który przygotowali pod czujnym okiem z p. Grażyny Omieczyńskiej. Na koniec wszyscy: dzieci, dyrekcja, rodzice i nauczyciele zadbali o swoją kondycję, biorąc aktywny udział w zajęciach fitness, przygotowanym również przez p. Grażynę, a prowadzonym przez Wiktorię Snopek z klasy V c.
Po apelu odbyła się w klasach młodszych degustacja potraw przygotowanych przez Radę Rodziców.

apel1 3.2

apel1 3.3

apel1 3

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły