prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

W czwartek 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku dla absolwentów szkoły podstawowej. Uroczystość rozpoczął swoim przemówieniem pan dyrektor Zbigniew Michalski, gratulując uczniom osiągnięć i wręczając im stypendia i świadectwa z wyróżnieniem.
Stypendium dyrektora zostało przyznane Paulinie Kleniewskiej, Wojciechowi Rulkowskiemu, Aleksandrze Włosek, Julii Dziubie, Kalinie Grabarczyk i Natalii Kozak, natomiast świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Wiktoria Sip, Marta Szymańska, Hanna Gągorowska, Michał Olszewski, Kornelia Rysman, Julia Buda, Blanka Gałęzowska i Nina Pietruszka.

Następnie głos zabrali pan burmistrz Jerzy Fabiś oraz przewodniczący Rady Miasta pan Łukasz Pokorski, którzy podziękowali wszystkim za pracę włożoną w naukę w całym okresie kształcenia w szkole podstawowej, pogratulowali sukcesów i złożyli życzenia powodzenia na kolejnych etapach edukacji. W kolejnej części uroczystości pan dyrektor wręczył pozostałe świadectwa i listy gratulacyjne dla Rodziców, a pani Elżbieta Żukowska przekazała upominki zakupione przez Radę Rodziców.

Pani Monika Milczyńska wręczyła również nagrodę dla Julii Kaiser za udział w konkursie języka niemieckiego na szczeblu rejonowym, oraz dla Daniela Spyrki, który w tym roku szkolnym zdobył tytuł finalisty tego konkursu na szczeblu wojewódzkim.

Uroczystość zakończył program artystyczny przygotowany przez absolwentów.
 
 
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły