prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

W piątek, 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.Wszystkie klasy, w towarzystwie swoich wychowawców i licznie przybyłych rodziców, zebrały się na boisku szkolnym i wzięły udział w uroczystości.
 
Apel rozpoczął swoim przemówieniem pan dyrektor Zbigniew Michalski, który powitał przybyłych gości i podziękował wszystkim za ten ciężki i nietypowy rok pracy. Swoje wystąpienie zakończył pożegnaniem księdza Mateusza Pobihuszki, który w okresie wakacyjnym zakończy swoją posługę w Kargowej i, tym samym, pracę w naszej szkole.
 
Następnie głos zabrał pan burmistrz Jerzy Fabiś, który przy okazji swojego przemówienia wręczył nagrodę Burmistrza Kargowej uczniowi klasy IVC Hubertowi Pietruszyńskiemu, który w tym roku szkolnym nie tylko uzyskał bardzo wysoką średnią, ale i brał udział w zawodach pozaszkolnych, w których osiągał sukcesy sportowe.
 
Po wystąpieniach pana przewodniczącego Rady Miasta, pana Łukasza Pokorskiego i pana dyrektora Gminnego Centrum Kultury, pana Tomasza Furtaka, nastąpiło wręczenie stypendiów dyrektora i świadectw z wyróżnieniem dla uczniów z najwyższymi wynikami. W tym roku szkolnym była to bardzo liczna grupa, a na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa IVB, która w tym roku uzyskała najwyższą średnią w szkole a świadectwo z wyróżnieniem otrzymało aż 14 uczniów.
 
Po wręczeniu wszystkich nagród pan dyrektor ogłosił rozpoczęcie wakacji i życzył wszystkim udanego wypoczynku.
 
 
 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły