prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

konkurs rec26.04.2016r. siedmioro uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w konkursie recytatorskim pt. „Dziecko w poezji polskiej”, który odbył się w Trzebiechowie. Byli to laureaci I i II miejsca konkursu recytatorskiego „Wiersze Ewy Szelburg-Zarembiny”: Zofia Curzydło, Dominik Tomys, Nikola Sakowicz, Michał Olszewski, Alicja Wdowiak. W zastępstwie za Magdalenę Grzelecką pojechały: Maja Kwiatkowska i Weronika Kaim, które zajęły III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

 

 


W konkursie brało udział 22 dzieci z różnych szkół. Jury wybrało 5 zwycięzców. Przyznało dwa I miejsca, dwa II miejsca i jedno III miejsce oraz wyróżnienia. Dwie dziewczynki z naszej szkoły zostały laureatkami:
I miejsce zdobyła Nikola Sakowicz z kl. IIc za wiersz „Dziesięcioro murzyniątek”
II miejsce zajęła Zofia Curzydło z kl. Ib za wiersz „Zosia Samosia”.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, natomiast zwycięzcy dodatkowo książki. Gratulujemy zwycięzcom!

konkurs rec

konkurs rec1

konkurs rec2

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konkursy szkolne

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły