nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

W tym roku szkolnym obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia przebiegały skromniej ze względu na sytuację pandemiczną. Świętowanie odbywało się w klasach. Były zabawy, quizy, prezentacje multimedialne, prace plastyczne i degustacja bułeczek z miodem.

Na korytarzu szkolnym powstała gazetka, a pan Zbyszek ustawił dekoracje - garniec miodku i misia. Dzieci z klas I - III przystąpiły do konkursu plastycznego na ilustrację do ulubionej bajki o misiu, zorganizowanego przez Beatę Kozubską oraz Monikę Lisowską. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Oto laureaci na poszczególnych poziomach klasowych.


Wyniki konkursu plastycznego na ilustrację do ulubionej bajki o misiach.
Klasy pierwsze
I miejsce – Marta Rajewska, kl. 1b
II miejsce – Iga Jaworska, kl. 1c
III miejsce – Blanka Błoszyk, kl. 1b
IV miejsce – Bartosz Gorgiel, kl. 1a, Wojtek Krajewski, kl. 1a, Zuzanna Sławna, kl. 1c


Wyróżnienia:
Gabrysia Cidło, 1a; Tosia Piotrowska 1a; Zuzanna Widlarz, 1a;
Lena Kaczmarek, 1b; Marcel Zieliński, 1b; Julia Piotrowska, 1b; Konrad Pietruszka, 1b; Ania Zielińska, 1c; Adam Chrabczak, 1c; Liliana Skałecka, 1c.

Klasy drugie
I miejsce – Lena Owczarek, kl. 2a
II miejsce – Natan Pacyna, kl. 2c
III miejsce – Nathan Pokorski, kl. 2b
IV miejsce – Gosia Kulik, kl. 2b, Milena Sławna, kl. 2c, Róża Kolecka, kl. 2a


Wyróżnienia:
Arek Zieliński, 2a; Hubert Kacperek, 2a; Kinga Stankiewicz, 2a; Lena Szmicel-Nędzyk, 2c; Jakub Jeton, 2c; Wiktor Gorgiel, 2c; Aniela Bogusławska, 2c; Łukasz Kunkowski, 2 a; Lena Śmidoda, 2a; Jakub Gaweł, 2c.


Klasy trzecie
I miejsce – Basia Jęsiek, kl. 3b
II miejsce – Hania Brychcy, kl. 3a
III miejsce – Wiktoria Zboralska, kl. 3b
IV miejsce – Kacper Skrzypczak, kl. 3a Filip Błoszyk, kl. 3b,Julia Sławna, kl. 3c


Wyróżnienia:
Filip Lewkowicz, 3a; Grześ Brychcy, 3a; Hania Skóra, 3a; Kornelia Czarnecka, 3a; Amelia Sip, 3c; Marysia Garwolińska, 3a; Maja Piotrowska, 3b; Nina Dłubak, 3b; Kajetan Karpowicz, 3b; Marysia Galusik, 3 b.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły