nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Pod koniec listopada został ogłoszony konkurs plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”. Do udziału zaproszeni zostali wszyscy uczniowie klas I - III. Organizatorkami konkursu były: Anna Polaszyk-Czerw, Eulalia Konwa i Elżbieta Janik.

Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac. Młodzi artyści zaprezentowali swe zdolności plastyczne, stosując różne pomysłowe, oryginalne i ciekawe techniki. To dowiodło, jak bardzo bogata jest wyobraźnia dziecięca. Komisja sędziowska miała bardzo trudne zadanie, by spośród tylu pięknych prac wybrać te najładniejsze.

Ze względu na pandemię ogłoszenie wyników trochę się przeciągnęło, ale już znamy werdykt!

Wyróżniono wielu autorów, których imiona i nazwiska z wielką przyjemnością przedstawiamy niżej:

Klasa I a: Gabrysia Cidyło, Michał Łakota, Dawid Firlej, Maja Stankiewicz, Maja Gonczarenko

Klasa I b: Julia Piotrowska, Antosia Śmiałek, Aleksander Kaczmarek

Klasa I c: Jagoda Beinka, Maja Sewohl, Zuzia Sławna, Ania Zielińska, Iga Jaworska

Klasa II a: Jakub Krauze, Lena Owczarek, Kinga Stankiewicz

Klasa II b: Ksawery Brudło, Marta Szymczak

Klasa II c: Anielka Bogusławska, Natan Pacyna, Jakub Gaweł

Klasa III a: Hania Brychcy, Kacper Matysiak, Marysia Garwolińska, Lilka Śmiałek, Jakub Toś

Klasa III b: Maja Piotrowska, Mikołaj Matysik, Hania Dzioch, Nina Dłubak, Filip Błoszyk

Klasa III c: Michalina Brudło, Tobiasz Wajs, Olek Brychcy

 

Gratulujemy wyróżnionym uczniom!

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Brawo! Zachęcamy jednocześnie do twórczej wypowiedzi plastycznej przy następnych okazjach, które będą miały miejsce w naszej szkole. Osobne serdeczne podziękowania kierujemy do sponsora nagród, a mianowicie do Rady Rodziców. Upominki zostały wręczone w klasach. Dziękujemy również wychowawcom klas za życzliwe podejście do konkursu.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły