nurse1

prog4schools

lektury

Szkoły partnerskie

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Konkurs ten miał miejsce w grudniu 2021. Konkurowały ze sobą klasy I - VIII. Choinki były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I - III oraz klasy IV - VIII.

Oto wyniki w klasach I - III:

1 miejsce – klasa III a – wychowawczyni p. E. Janik

3a

2 miejsce (ex aequo) – klasa I b – wychowawczyni p. B. Kozubska

1b

klasa II c – wychowawczyni p. E. Pietek

2c

3 miejsce – klasa II a – wychowawczyni p. M. Małycha

2a

W kategorii klas IV - VIII zostało wyróżnionych sześć klas:

Klasa V a – wychowawczyni p. M. Rajewska

5a

Klasa V b – wychowawczyni p. I. Juchno

5b

Klasa V c – wychowawczyni p. I. Lewkowicz-Dziuba

5c

Klasa VI a – wychowawca p. D. Budzik

6a

Klasa VII c – wychowawczyni p. E. Grabsztunowicz

7c

Klasa VIII b – wychowawca p. K. Dziuba

8b

Konkurs organizowała p. H. Nowacka , a nagrody dla uczniów ufundowała Rada Rodziców.

 

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

W piątek, 16 października 2020 r. w naszej szkole miało miejsce pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W tym roku, w związku z panującą pandemią uczniowie każdej klasy oddzielnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie byli pasowani.

Maciej Kozłowski – pamiętamy

11 maja 2020 r. mija dziesięć lat od śmierci Macieja Kozłowskiego. Pracownicy i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kargowej z wdzięcznością wspominają Aktora i naszego Przyjaciela. Młodszym przybliżamy sylwetkę niezwykłego człowieka, który nie tylko nie zapomniał o mieście swego urodzenia i pierwszych lat życia, ale zrobił tak wiele dla dobra społeczności szkolnej.

Festyn Ekologiczny

27 września 2018 r. uczniowie klas I-III i oddziałów zerowych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kargowej uczestniczyli w Festynie Ekologicznym pod hasłem "Śmieci segregujemy – zdrowo żyjemy". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszych uczniów i ich rodziców w zakresie postępowania z odpadami.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły