W grudniu 2022 roku ogłoszony został konkurs klasowy na „Kącik świąteczny w naszej klasie”. Klasy podzielone były na dwie kategorie: klasy I – IV oraz klasy V – VIII. Jeśli chodzi o grupę I – IV, wszystkie klasy wykonały przepiękne dekoracje, które często zdobiły całą klasę.

Wykonane były z ogromną starannością i kreatywnością. Było w nich widać pracę dzieci pod kierownictwem i przy wsparciu swoich wychowawców, a nawet pomoc rodziców. Ponieważ kąciki świąteczne w każdej klasie przygotowano na bardzo wysokim poziomie, trudno było wyłonić jedną najlepszą, nie krzywdząc przy tym innych klas. Dlatego też każda klasa została doceniona i otrzymała voucher na 100 złotych dzięki Radzie Rodziców, która zawsze wspiera organizację konkursów i finansuje nagrody.

Jeśli chodzi o klasy V – VIII, uczniowie ozdobili swoje klasy nieco skromniej, ale też starannie i z zaangażowaniem. Trzy klasy zostały wyróżnione: VI b, V b i VIII a. Wszystkie klasy zostały docenione słodkimi nagrodami sponsorowanymi przez Radę Rodziców.

Dziękujemy za dostarczenie wrażeń estetycznych i udział w konkursie.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły