W roku szkolnym 2022/2023, w okresie jesienno-zimowym nasza szkoła po raz kolejny brała udział w akcji „Odblaskowa szkoła, odblaskowe dzieci”, której organizatorkami były panie Dominika Krzystek i Maria Małycha.

Dodatkowe odblaski np. przy kurtce, czapce, plecaku były sprawdzane  losowo wybrany dzień  w tygodniu. Podczas akcji towarzyszyły uczniom powieszone na korytarzach szkolnych plakaty zachęcające do noszenia odblasków. 170 uczniów, którzy w 100% dbali o noszenie odblasków, z rąk pani wicedyrektor Anny Dulat otrzymało dyplomy i nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców. Bardzo cieszymy się z wyników tej akcji 😊

Dodatkowo na zakończenie akcji „Odblaskowa szkoła, odblaskowe dzieci” został ogłoszony konkurs plastyczny „Jestem widoczny, jestem bezpieczny”, na który wpłynęło wiele prac. Komisja oceniająca prace plastyczne miał bardzo trudny wybór, ale ostatecznie przyznała następujące miejsca:

Klasy I

I miejsce Zuzanna Kaczmarek

II miejsce Kaja Sip

III miejsce Oskar Pokorski

Wyróżnienia: Marietta Wajs, Wiktoria Szumejło, Maja Ziółkowska

Klasy II

I miejsce Liwia Surżykiewicz

II miejsce Julia Piotrowska

III miejsce Tymon Gołek

Wyróżnienia: Maja Sewohl, Michał Łakota

Klasy III

I miejsce Ksawery Brudło

II miejsce Małgorzta Kulik

III miejsce Aleks Nieciecki

Wyróżnienia: Marcel Poniedziałek, Lena Owczarek

Klasy IV

I miejsce Aleksander Brychcy

II miejsce Wiktoria Zboralska

III miejsce Michalina Brudło

Nagrody za konkurs plastyczny „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” również ufundowała Rada Rodziców.

Bardzo dziękujemy panu Kazimierzowi Szepelawemu za przygotowanie dyplomów.

Kalendarz szkolny

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Dokumenty

Archiwum

Warto przeczytać

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole jedno z najbardziej radosnych świąt w roku szkolnym – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uczniów czekało mnóstwo niespodzianek. Każdy przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia. Od samego rana na łączniku drogie mamy z Rady Rodziców jak mróweczki uwijały się przy smarowaniu pysznych bułeczek słodkim miodem. Serdecznie dziękujemy za wytrwałe częstowanie na przerwach wszystkich małych i dużych głodomorków.

Święto Niepodległości

„Obchodzimy dziś niezwykłą uroczystość. 11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli wyzwoliła się spod zaborców…” to słowa rozpoczynające apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, który odbył się w naszej szkole 10 listopada. Tego dnia uczniowie razem z nauczycielami wspólnie świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Szkoła Podstawowa w Kargowej wicemistrzem województwa lubuskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej

18.10.2022 r. w Babimoście odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieżowej. W biegach udział wzięło 15 drużyn dziewcząt w kategorii klas IV - VI oraz 12 drużyn chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

Jak co roku 21 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły hucznie powitali wiosnę.

Powitanie wiosny 2019

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowe wydarzenie. Nauczyciele naszej szkoły podjęli wiele działań związanych z tym wielkim narodowym świętem, a uczniowie aktywnie włączyli się w ich realizację.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Nasza szkoła obchodziła siedemdziesiąte urodziny! Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w piątek 24 kwietnia...

Jubileusz 70-lecia szkoły